News  
Telefonia VoIP. Od czego zacząć i jak w prosty sposób korzystać?
Skontaktuj się nami
Kontakt handlowy:
telefon 22-242-81-00
faks 22-266-01-30
mob. 796-097-197
email
Zadaj pytanie przez:
Formularz kontaktowy
Bramki VoIP

Cisco SPA112
Cisco SPA122
 Cisco SPA232D-G7
 Cisco SPA302D-G7
 Cisco SPA302DKIT-G7
Linksys SPA8000-G5
Linksys SPA8800
Grandstream HT-502
Grandstream HT-503
Grandstream HT-701
Grandstream HT-702
Grandstream HT-704
Grandstream GXW-4004
Grandstream GXW-4008
Grandstream GXW-4024
Grandstream GXW-4104
Grandstream GXW-4108
 VoIPoint CVA-2S
Linksys WRP400-G2
Cisco SRP521W-K9-G5
Cisco SRP526W-K9-G5
Cisco SRP527W-K9-G5
 Cisco SRP541W-E-K9
 Cisco SRP546W-E-K9
 Cisco SRP547W-E-K9

 

Program Partnerski
Jeśli Twoja firma, chce zwiększyć portfolio produktów oraz uzyskać dodatkowe dochody, przystąp do Programu Partnerskiego BramkiVoIP.pl.
Rozwiązania VoIP
Wybierz dla siebie rozwiązanie oparte na technologii VoIP
 Numer wewnętrzny centralki PABX wyniesiony do innej lokalizacji - bez udziału operatora VoIP
 Połączenie dwóch lokalizacji bramkami VoIP bez udziału operatora VoIP
 Korzystanie z telefonii VoIP przez użytkowników centralki PABX
 Numer linii analogowej i numer VoIP w jednym telefonie
 Odbieranie połączeń z dwóch numerów VoIP w jednym aparacie telefonicznym
 Odbieranie połączeń z kilku numerów VoIP na jednym telefonie
 Darmowe połączenia telefoniczne pomiędzy różnymi lokalizacjami z użyciem operatora VoIP
 Dzwonienie przez Internet bez włączonego komputera
 
Przeszukaj serwis:
Współpraca Plusa ze Stacją Morską Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego

Wiosna już budzi się w Bałtyku – najlepiej o tym wiedzą pracownicy Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego w Helu, wspieranej przez sieć Plus, którzy co roku na przedwiośniu cieszą się z narodzin kolejnego foczego przychówku.

@@@reklama@@@

Operator sieci Plus od 1998 r. nieprzerwanie wspiera Stację Morską w działaniach związanych z ochroną środowiska morskiego, w szczególności dotując projekt restytucji foki szarej na południowym Bałtyku. Stacja Morska prowadzi m.in. badania dotyczące ochrony życia w Bałtyku i zajmuje się projektami mającymi na celu odtworzenie populacji gatunków zagrożonych wyginięciem. Operator sieci Plus był pierwszą z polskich firm, który wsparł inicjatywę przywrócenia południowym brzegom Bałtyku kolonii fok szarych. Współuczestniczył również w rozwinięciu czynnej ochrony tego gatunku przez budowę specjalnego ośrodka dla ich hodowli, badań i rehabilitacji.

Rok 2011 to już jedenasty rok narodzin foczego potomstwa w stacji Morskiej IO UG. Tuż przed nadejściem wiosny znowu przyszły na świat cztery szczeniaki, których ojcem jest starszy z samców – Bubas. Zgodnie z utartym zwyczajem nadawania nowo narodzonym maluchom w kolejnym roku imion rozpoczynających się na kolejną literę alfabetu, tegoroczne potomstwo otrzymało imiona na K. 6 marca br. przyszedł na świat Knop, 8 marca – Koga, 10 marca – Kil, zaś 11 marca – Klif.

Pierwsze tygodnie życia młode spędzą u boku swoich matek, gdzie odżywiając się tłustym mlekiem (mleko foki szarej zawiera 40-50% tłuszczu), będą przybierać na wadze ok. 2,5 kg dziennie. Potem mama pozostawi młode własnemu losowi. Kolejne dwa do trzech miesięcy będą się uczyć pływać, nurkować oraz polować na ryby w basenach fokarium. Jeszcze przed sezonem letnim wyposażone w nadajniki satelitarne szczeniaki zostaną wypuszczone do Bałtyku, a ich wędrówki będzie można śledzić na stronie www.fokarium.pl. Jest to jeden z elementów projektu odtworzenia populacji tego gatunku na południowym obszarze Morza Bałtyckiego, służący poznaniu strategii migracji małych fok i miejsc ich osiedlania się.

Przy Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego powstał kompleks basenów z wodą morską, służący badaniom naukowym z zakresu biologii i ekologii fok szarych. Obecnie stado rozrodcze fok szarych w helskim fokarium składa się z 4 samic i 2 samców. Przychówek wypuszczany jest na wolność w miejscach zapewniających zwierzętom spokój i bezpieczeństwo. Dotychczas Stacja Morska wypuściła na wolność 22 foki szare urodzone w helskim fokarium. Podobnie czyni się z rannymi i chorymi fokami, które są do helskiej placówki dostarczane z całego polskiego wybrzeża. Są one w fokarium leczone i poddawane rehabilitacji.

Informacje o znalezieniu lub zaobserwowaniu fok i morświnów można zgłaszać pod całodobowym numerem telefonu alarmowego Stacji Morskiej 601 88 99 40.

źródło: Plus

@@@dt@@@

 Bezpieczeństwo i prywatność  Bezpieczeństwo i prywatność  Formy odbioru i płatności  Formy odbioru i płatności  Regulamin  Regulamin  Kontakt  Kontakt  Czytaj o VoIP  Czytaj o VoIP
  tanie połączenia voip   telefonia voip
© 2006-2016 BramkiVoIP.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt & cms: www.zstudio.pl
Bramka VoIP Cisco SPA112