News  
Telefonia VoIP. Od czego zacząć i jak w prosty sposób korzystać?
Skontaktuj się nami
Kontakt handlowy:
telefon 22-242-81-00
faks 22-266-01-30
mob. 796-097-197
email
Zadaj pytanie przez:
Formularz kontaktowy
Bramki VoIP

Cisco SPA112
Cisco SPA122
 Cisco SPA232D-G7
 Cisco SPA302D-G7
 Cisco SPA302DKIT-G7
Linksys SPA8000-G5
Linksys SPA8800
Grandstream HT-502
Grandstream HT-503
Grandstream HT-701
Grandstream HT-702
Grandstream HT-704
Grandstream GXW-4004
Grandstream GXW-4008
Grandstream GXW-4024
Grandstream GXW-4104
Grandstream GXW-4108
 VoIPoint CVA-2S
Linksys WRP400-G2
Cisco SRP521W-K9-G5
Cisco SRP526W-K9-G5
Cisco SRP527W-K9-G5
 Cisco SRP541W-E-K9
 Cisco SRP546W-E-K9
 Cisco SRP547W-E-K9

 

Program Partnerski
Jeśli Twoja firma, chce zwiększyć portfolio produktów oraz uzyskać dodatkowe dochody, przystąp do Programu Partnerskiego BramkiVoIP.pl.
Rozwiązania VoIP
Wybierz dla siebie rozwiązanie oparte na technologii VoIP
 Numer wewnętrzny centralki PABX wyniesiony do innej lokalizacji - bez udziału operatora VoIP
 Połączenie dwóch lokalizacji bramkami VoIP bez udziału operatora VoIP
 Korzystanie z telefonii VoIP przez użytkowników centralki PABX
 Numer linii analogowej i numer VoIP w jednym telefonie
 Odbieranie połączeń z dwóch numerów VoIP w jednym aparacie telefonicznym
 Odbieranie połączeń z kilku numerów VoIP na jednym telefonie
 Darmowe połączenia telefoniczne pomiędzy różnymi lokalizacjami z użyciem operatora VoIP
 Dzwonienie przez Internet bez włączonego komputera
 
Przeszukaj serwis:
Ponad 150 tysięcy użytkowników Płać komórką w mPay


System płatności mobilnych obsługiwany przez mPay przekroczył 150 tysięcy zarejestrowanych użytkowników i jest obecnie najdłużej działającym i najbardziej rozpowszechnionym na polskim rynku komercyjnym systemem rozliczającym płatności mobilne.

@@@reklama@@@

Rozwiązanie spółki mPay S.A. - należącej do grupy kapitałowej ATM S.A. - zyskuje coraz większą popularność, a liczba jego zarejestrowanych użytkowników przekroczyła 150 tysięcy osób. mPay S.A. jest obecny na polskim rynku od prawie 3 lat i od początku aktywnie uczestniczy we wszystkich najważniejszych inicjatywach mających na celu rozwój i popularyzację płatności za pomocą telefonu komórkowego. Spółka m.in. od 1,5 roku bierze udział w działaniach największych operatorów telefonii mobilnej mających na celu komercyjne uruchomienie płatności mobilnych pod znakiem towarowym Płać komórką. Należy podkreślić, że inicjatorem tego przedsięwzięcia jest Polkomtel S.A., który od samego początku wspiera rozwój rynku płatności mobilnych w Polsce.

Płać komórką to działający powszechnie system obsługiwany przez platformę systemu mPay, który umożliwia realizowanie płatności telefonem komórkowym m.in. za doładowania kart pre-paid, wnoszenie opłat parkingowych w 8 miastach Polski oraz opłaty za bilety komunikacyjne w Warszawie i Lublinie. Umożliwia także płatności za zakupy w Internecie oraz realizowanie przelewów person-to-person.

"W odróżnieniu do innych uruchamianych obecnie systemów działających jedynie testowo lub w bardzo ograniczonym zakresie, rozwiązanie mPay od prawie 3 lat działa na polskim rynku w pełni komercyjnie, obsługując dziesiątki tysięcy transakcji w każdym miesiącu." - powiedział Konrad Łuczak, prezes zarządu mPay S.A. "Bardzo nas cieszą kolejne doniesienia o testach innych systemów, świadczy to bowiem o tym, że polski rynek płatności mobilnych ruszył z miejsca i zyskał także rzeczywiste zainteresowanie największych podmiotów z sektora finansów i telekomunikacji. Pojawienie się nowych graczy na rynku oznacza poważne zainteresowanie płatnościami mobilnymi oferowanymi dla klienta masowego. mPay jest jedyną firmą z tak bogatym doświadczeniem oferującą usługi w zakresie płatności mobilnych już od kilku lat i cieszy się rosnącym zainteresowaniem ze strony użytkowników. Bez wątpienia zapewnił sobie istotne miejsce na rynku płatności mobilnych w Polsce" - dodał Konrad Łuczak.

Oferowane przez mPay S.A. rozwiązania działają obecnie w sieciach 4 głównych operatorów komórkowych w trybie wdzwanianym (IVR), a w sieciach Polkomtel i Play także w trybie tekstowym (USSD). System mPay od początku jest dostosowany do technologii zbliżeniowej (NFC, Near Field Communication), czyli wykorzystuje przekazywanie informacji pomiędzy telefonem a innym urządzeniem w trybie specjalnego połączenia radiowego. Jedynym ograniczeniem co do szerszego stosowania technologii NFC jest brak powszechnej dostępności telefonów i urządzeń z wbudowanym interfejsem NFC.

Warto jednak zwrócić uwagę, że od ponad 1,5 roku mPay z powodzeniem wdrożył komercyjnie technologię NFC i jest ona m.in. wykorzystywana w ramach obsługi płatności w strefach płatnego parkowania. W ramach tego rozwiązania pracownicy straży miejskiej odpowiedzialni za kontrolę płatności są wyposażeni w telefony komórkowe posiadające wbudowany system NFC umożliwiające praktycznie automatyczną weryfikację wniesienia opłaty poprzez zbliżenie telefonu do naklejki umieszczonej na szybie zaparkowanego samochodu. Technologia zbliżeniowa oparta o tryb NFC jest w tym przypadku jednym z elementów oferowanego przez mPay S.A. rozliczania i obsługi płatności telefonem komórkowym w polskich miastach. Na ukończeniu są prace nad tym, aby technologia ta znalazła zastosowanie także przy kontroli biletów komunikacji miejskiej zakupionych w usłudze Płać komórką.

źródło: ATM

@@@dt@@@

 Bezpieczeństwo i prywatność  Bezpieczeństwo i prywatność  Formy odbioru i płatności  Formy odbioru i płatności  Regulamin  Regulamin  Kontakt  Kontakt  Czytaj o VoIP  Czytaj o VoIP
  tanie połączenia voip   telefonia voip
© 2006-2016 BramkiVoIP.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt & cms: www.zstudio.pl
Bramka VoIP Cisco SPA112