News  
Telefonia VoIP. Od czego zacząć i jak w prosty sposób korzystać?
Skontaktuj się nami
Kontakt handlowy:
telefon 22-242-81-00
faks 22-266-01-30
mob. 796-097-197
email
Zadaj pytanie przez:
Formularz kontaktowy
Bramki VoIP

Cisco SPA112
Cisco SPA122
 Cisco SPA232D-G7
 Cisco SPA302D-G7
 Cisco SPA302DKIT-G7
Linksys SPA8000-G5
Linksys SPA8800
Grandstream HT-502
Grandstream HT-503
Grandstream HT-701
Grandstream HT-702
Grandstream HT-704
Grandstream GXW-4004
Grandstream GXW-4008
Grandstream GXW-4024
Grandstream GXW-4104
Grandstream GXW-4108
 VoIPoint CVA-2S
Linksys WRP400-G2
Cisco SRP521W-K9-G5
Cisco SRP526W-K9-G5
Cisco SRP527W-K9-G5
 Cisco SRP541W-E-K9
 Cisco SRP546W-E-K9
 Cisco SRP547W-E-K9

 

Program Partnerski
Jeśli Twoja firma, chce zwiększyć portfolio produktów oraz uzyskać dodatkowe dochody, przystąp do Programu Partnerskiego BramkiVoIP.pl.
Rozwiązania VoIP
Wybierz dla siebie rozwiązanie oparte na technologii VoIP
 Numer wewnętrzny centralki PABX wyniesiony do innej lokalizacji - bez udziału operatora VoIP
 Połączenie dwóch lokalizacji bramkami VoIP bez udziału operatora VoIP
 Korzystanie z telefonii VoIP przez użytkowników centralki PABX
 Numer linii analogowej i numer VoIP w jednym telefonie
 Odbieranie połączeń z dwóch numerów VoIP w jednym aparacie telefonicznym
 Odbieranie połączeń z kilku numerów VoIP na jednym telefonie
 Darmowe połączenia telefoniczne pomiędzy różnymi lokalizacjami z użyciem operatora VoIP
 Dzwonienie przez Internet bez włączonego komputera
 
Przeszukaj serwis:
TP i Politechnika Warszawska będą testować nowe technologie i usługi


Telekomunikacja Polska będzie współpracować z Politechniką Warszawską przy rozwijaniu i testowaniu nowych usług oraz sieci szerokopasmowych w technologiach FTTH, VDSL2 i radiowych. W tym celu wybuduje nieodpłatnie dla uczelni nowoczesną sieć szerokopasmową. Ramy tej współpracy określa podpisane w dniu 09.07.2010 porozumienie o utworzeniu „Miasteczka Testowego TP w PW".

@@@reklama@@@

W ramach współpracy TP nieodpłatnie udostępni uczelni szybki internet, co pozwoli na prowadzenie wspólnych projektów badawczych oraz wymianę doświadczeń związanych z najnowszymi trendami naukowymi i technologicznymi. Głównymi użytkownikami nowoczesnych sieci teleinformatycznych będą studenci mieszkający w wybranych domach akademickich Politechniki Warszawskiej.

- Wspólnie z uczelnią stworzymy środowisko badawcze korzystne do rozwoju nowatorskich usług telekomunikacyjnych. Dzięki tej współpracy będziemy mogli ocenić możliwość ich komercyjnych wdrożeń w przyszłości. Jednocześnie, uczelnia zyska możliwość korzystania z technologii Grupy TP, co polepszy jakość nauczania studentów i doktorantów - powiedział Piotr Muszyński, wiceprezes Zarządu TP.

- Wdrażanie nowoczesnych technik nie jest możliwe bez doskonale wykształconej kadry technicznej, zaś wykształcenie tej kadry wymaga bardzo dużych inwestycji. By instytucja edukacyjna mogła osiągnąć konkurencyjny poziom konieczna jest pomoc i współpraca znaczących firm. Współpraca największego operatora telekomunikacyjnego z największą w kraju uczelnią techniczną trwa już od dawna. Między innymi PTK Centertel (obecnie Orange) był jednym z założycieli, a TP od prawie 10 lat jest stałym sponsorem działającej na rzecz PW Fundacji Wspierania Rozwoju Radiokomunikacji i Technik Multimedialnych. Nowa inicjatywa znacząco poszerza obszar współpracy i przyczyni się do tego, aby absolwenci PW byli rzeczywistymi, a nie „wirtualnymi" inżynierami - powiedział prof. Józef Modelski, dyrektor Instytutu Radioelektroniki PW.

To już kolejne porozumienie, jakie w 2010 roku TP zawarła z ośrodkiem naukowym. W marcu firma podpisała umowy o współpracy z Uniwersytetami: Ekonomicznym i Medycznym w Poznaniu.

Polskie Orange Labs współpracuje blisko z ośrodkami naukowymi w całym kraju, wspólnie z nimi realizuje projekty badawczo-rozwojowe. W ubiegłym roku wspólnie z Politechniką Łódzką Orange Labs opracował program B-Link, który umożliwia osobom niepełnosprawnych ruchowo korzystać z komputera za pomocą mrugnięć powiekami.

Centrum Badawczo - Rozwojowe Grupy TP dołączyło do Orange Labs i wzmocniło międzynarodowe grono Laboratoriów Grupy France Telecom. W sieci działa obecnie 15 jednostek badawczo rozwojowych i laboratoriów Orange w dziewięciu państwach na czterech kontynentach (Francja, Hiszpania, Wielka Brytania, Polska, Chiny, Japonia, Egipt, Jordania oraz Stany Zjednoczone). W Laboratoriach pracuje blisko 3,5 tys. pracowników, specjalizujących się w pracach badawczo - rozwojowych, marketingu i promocji. W ciągu roku Orange Labs oddają ok. 350 opatentowanych usług i systemów.

źródło: TPSA

@@@zbvt@@@

 Bezpieczeństwo i prywatność  Bezpieczeństwo i prywatność  Formy odbioru i płatności  Formy odbioru i płatności  Regulamin  Regulamin  Kontakt  Kontakt  Czytaj o VoIP  Czytaj o VoIP
  tanie połączenia voip   telefonia voip
© 2006-2016 BramkiVoIP.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt & cms: www.zstudio.pl
Bramka VoIP Cisco SPA112